O mně

Od malička jsem byla vedena k pořádku. Vystudovala jsem Střední zahradnickou školu v Brně a již při studování jsem si chodila přivydělávat úklidem v domácnostech. Po úspěšně složené zkoušce z dospělosti a snaze jít dále studovat, jsem nakonec nastoupila do zaměstnání na pozici asistentky a posléze se věnovala marketingu a organizování. Komunikativnost a jít si za svým mi dalo sílu, abych se osamostatnila a začala pomáhat i druhým. Rozhodla jsem se podnikat v tom, v čem jsem dobrá a co mi jde - úklid. A tak tedy vznikl Čistý pokojík

 

Od té doby, co jsem se stala dvojnásobnou maminkou, došlo mi, že jsou v životě důležitější věci, než aby bylo uklizeno. Ze své vlastní zkušenosti vím, že když se vracím domů a vím, že tam bude uklizeno a čisto, víc se tam těším a hlavně lépe cítím. 

Pomáhám ženám, ale nejen jim, aby se jejich domov stal místem klidu a harmonie, ve kterém budou šťastné. 

Mám za to, že starost a péče o domácnost hraje významnou roli v životě ženy. Jakým způsobem se této role zhostíme, záleží na mnoha faktorech. Jsem dvojnásobná maminka a dobře vím, kolik úsilí obnáší tato práce. Ne náhodou se mluví o ženách v domácnosti, pečujících o děti, jako o výborných manažerkách. Ženy musí zvládat několik činností najednou. S nástupem ženy do zaměstnání po mateřské dovolené dalších povinností obvykle přibývá. 

Mojí hlavní náplní práce je vymýšlet, jak nejlépe a ekologicky uklidit, vyčistit a uspořádat Vaši domácnost... Ještě větší radost mi však dělá, když se naše produkty a služby  osvědčí i Vám a jste spokojení. Sama dobře vím, že ne vždy je úplně jednoduché vybrat si ten správný produkt. Proto, pokud potřebujete poradit s výběrem, jsem tady pro Vás!

Všechny čistící prostředky, které nabízím mám odzkoušené a každý den používám, jak u klientů, tak v naší domácnosti. 

 

Vaše Lenka