MYTÍ NÁDOBÍ

V každé domácnosti se neustále točí hromady nádobí, na které se spotřebuje množství prostředků a pomůcek – bez toho to zkrátka nejde.

Součástí zdravého a udržitelného životního stylu jsou proto ekologické prostředky na mytí nádobí, které nezatěžují životní prostředí, ani lidský organismus. Tyto produkty jsou snadno odbouratelné.

Prostředky pro netoxické mytí nádobí jsou navíc šetrné k pokožce rukou, zbytečně ji nevysušují a nedráždí. Přesto však kvalitně čistí, dobře rozpouští mastnotu a poradí si i s připáleninami.

 
  • kyselina citronova 1kgNovinkaTip
    Bezpečně odstraňuje nečistoty a zápach. Čistí odpad, obkladačky, i spotřebiče. Své využití ale nalezne i při tvorbě kompotů a marmelád, jelikož podporuje želírovací proces a zvýrazňuje chuť ovoce i zeleniny při zavařování.
    Dostupnost:Skladem
    Kód:20241
Ekologické čistící prostředky
Přírodní čistící prostředky
Skvělé alternativní čističe, které jsou bezpečné pro životní prostředí. Neobsahují žádné škodlivé chemikálie, které by mohly poškodit vás nebo vaše blízké.
Účinné ekologické prostředky
Vysoká účinnost
Naše ekologické prostředky si snadno poradí s celou vaší domácností. Mají široký záběr použití. Šetřete planetu i vaši peněženku
Bezpečné a rychlé doručení
Rychlé doručení
Vaše objednávky doručíme až k vám domů nebo vybrané výdejní místo. Od 2 000 Kč je poštovné zdarma.